Ürünler
Kirli sarı renk tasarımlı yeni sezon Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbihnbsp;
Kirli sarı renk tasarımlı yeni sezon Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbihnbsp;
Kirli sarı renk tasarımlı yeni sezon Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbihnbsp;

Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbih

Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbih

TSH742/19

Diğer Seçenekleri Gör Tesbih


84.99TL
57.99TL


Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbih

Kirli sarı renk tasarımlı yeni sezon Ay Yıldız İmameli Desenli Doğal Taş Tesbihnbsp;İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Bozkurt İmameli Kuvars ve Hematit Doğal Taş Tesbih

Metalik mavi renk tasarımlı Bozkurt İmameli Kuvars ve Hematit Doğal Taş Tesbih Kuvars Doğal Taş Özelliklerinbsp; Yüzyıllardır tedavi ve sihir alanlarında kullanılan Kuvars Kristali, dünya kabuğunun yüzde on ikiden fazlasını oluşturmaktadır. Oksijen ve silikonun bileşiminden oluşan Kuvars, bugün tedavi edici nitelikleri en fazla olan taşların başındadır. Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerji toplar,aktive eder, biriktirir, geçirir ve kuvvetlendirir. Ayrıca düşünce formlarını aktive eden bir özelliği de vardır.nbsp;

Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Kuru Kafa Figür Detaylı Erkek Bileklik

Yeni sezonun en çok tercih ettiği aksesuarlarından olan Siyah Silikonnbsp;Çeliknbsp;Aksesuar Tasarımlı Kuru Kafa Figür Detaylı Erkek Bileklik ile spor bir şıklıknbsp;elde edeceksiniz.

Sarı Renkli Metal Üzerine Eskitme Gümüş Kayı Boyu Figürlü Siyah Renk Çift Sıra Doğal Taş Erkek Bileklik

Farklı tarzınızı Sarı Renkli Metal Üzerine Eskitme Gümüş Kayı Boyu Figürlü Siyah Renk Çift Sıra Doğal Taş Erkek Bileklik lie taçlandırın.

Tüylü Tasarım Camel Renk Ponponlu Gri Bayan Bere

Kombinlerinizi Tüylü Tasarım Camel Renk Ponponlu Gri Bayan Berenbsp; ile sıcacık bir görünüme ulaştırın.