Ürünler
Siyah renk tasarımlı ve gold renk metal Ay Yıldız İmameli Oniks Doğal Taş Tesbihnbsp;
Siyah renk tasarımlı ve gold renk metal Ay Yıldız İmameli Oniks Doğal Taş Tesbihnbsp;

Ay Yıldız İmameli Oniks Doğal Taş Tesbih

Ay Yıldız İmameli Oniks Doğal Taş Tesbih

TSH738/8

Diğer Seçenekleri Gör Tesbih


84.99TL
57.99TL


Ay Yıldız İmameli Oniks Doğal Taş Tesbih

Siyah renk tasarımlı ve gold renk metal Ay Yıldız İmameli Oniks Doğal Taş Tesbihnbsp;İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Zirkon Parlak Taşlı Metal Trend Bayan Kolye

Gri zirkon parlak taşlı fatma ana el figürlü Metal Trend Bayan Kolye

Vav Figürlü Açık Mavi Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Şık tasarımları seviyorsanız Vav Figürlü Açık Mavi Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modelini koleksiyonunuza eklemelisiniz.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır.nbsp;.*nbsp;Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.*nbsp;Nazar konusunda nbsp;etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur*nbsp;Sakinleştirici, rahatlatıcı nbsp;özelliği vardır. Şans ve cesaret nbsp;getirdiğine inanılır.*nbsp;Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar*nbsp;Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.*nbsp;Endişe nbsp;bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir *nbsp;Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.

Deri Kordonlu Erkek Saat Kombini

Deri, boncuk ve ip bileklikli rose kare metal kasa lacivert renk Deri Kordonlu Erkek Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Mavi Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tuğra İmameli Tesbih

Şıklığınız Mavi Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tuğra İmameli Tesbih iler her zaman ön planda olacak.