Ürünler
Siyah ve gold renk tasarımlı yeni sezon Bozkurt İmameli Oniks ve Kuvars Doğal Taş Tesbih
Siyah ve gold renk tasarımlı yeni sezon Bozkurt İmameli Oniks ve Kuvars Doğal Taş Tesbih

Bozkurt İmameli Oniks ve Kuvars Doğal Taş Tesbih

Bozkurt İmameli Oniks ve Kuvars Doğal Taş Tesbih

TSH772/7

Diğer Seçenekleri Gör Tesbih


84.99TL
57.99TL


Bozkurt İmameli Oniks ve Kuvars Doğal Taş Tesbih

Siyah ve gold renk tasarımlı yeni sezon Bozkurt İmameli Oniks ve Kuvars Doğal Taş Tesbihİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

 Yeni Sezon Güneş Gözlüğü

Gri renk kare çerçeve bordo renk saplı Yeni Sezon Güneş Gözlüğü • CE Standartlarında Üretilmiştir. 1.1 Polarize Camnbsp; 3. Seviye Güneş Işığı Süzme Kapasitesi (En Zayıf 0, En Güçlü 4 - AB Standartları) % 100 UV Korumalı Avrupa Birliği ve Güneş Gözlükleri Standartlarına Uygun Olarak Üretilmiştir . 0 Orijinal Kutusu, silme bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir 2 Yıl Garantilidir

Rose  Zirkon Taşlı Fil Aksesuarlı Metal Bayan Bileklik

Şıklık konusunda rakipsiz tarzınızı Rosenbsp; Zirkon Taşlı Fil Aksesuarlı Metal Bayan Bileklik ile daha da ön plana çıkarın.

Gold Yelkenli Figürlü ve Parlak Taşlı Bayan Broş

Spor şıklık ile dikkat çekmeyi bayanlar şıklıklarını ayrıntılarda gizler.. Sizde Gold Yelkenli Figürlü ve Parlak Taşlı Bayan Broşa sahip olarak alışılmışın dışına çıkın en tarz haliniz ile dikkat çekin.

Dijital ve Analog Tasarım Silikon Kordonlu Erkek Kol Saati

Lacivert Renk Dijital ve Analog Tasarım Silikon Kordonlu Erkek Kol Saatinbsp; Saat Özellikleri : Dijital ve analog saat, Kronometre Sayaç, Alarm, Işık, Tarih özellikleri bulunmaktadır.