Ürünler
Lacivert renk iç tasarımlı Lacivert renk Deri Kordonlu Metal Kasa Sevgili Kombini
Lacivert renk iç tasarımlı Lacivert renk Deri Kordonlu Metal Kasa Sevgili Kombini

Deri Kordonlu Metal Kasa Sevgili Kombini

Deri Kordonlu Metal Kasa Sevgili Kombini

SGK660/0

Diğer Seçenekleri Gör Sevgili Saatleri


118.99TL
81.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Deri Kordonlu Metal Kasa Sevgili Kombini

Lacivert renk iç tasarımlı Lacivert renk Deri Kordonlu Metal Kasa Sevgili Kombiniİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Sarı Kaplama Parlak Taşlı Yıldızlı Bayan Kelepçe Bileklik

Sarı Kaplama Parlak Taşlı Yıldızlı Bayan Kelepçe Bileklik ile harika ve şık bir görünüme imza atıcaksınız. Kullanım açısından da size büyük kolaylık sağlayacak bu aksesuar fırsatını kaçırmayın.

Kırık Taş Detaylı Sarı Kaplama Zincir Bayan Kolye

Aksesuar seccedil;imi tarzımızı pekiştirir. Siz denbsp;Kırık Taş Detaylı Sarı Kaplama Zincir Bayan Kolye ile tarzınızla gouml;z dolduracaksınız.

Metal Sallantı Bayan Küpe

Dore Zirkon taşlı Metal Sallantı Bayan Küpe

Sarı Kaplama Aksesuarlı Bayan Sallantı Küpe

Kristal taş detayı ouml;zel guuml;nleriniz iccedil;in harika bir gouml;ruuml;nuuml;m olucak.. Sizde abiye elbiseleriniz uuml;zerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Sarı Kaplama Aksesuarlı Bayan Sallantı Kuuml;pe modeline hemen sahip olun.