Ürünler
Yeni sezonnbsp;Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih
Yeni sezonnbsp;Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih
Yeni sezonnbsp;Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih
Yeni sezonnbsp;Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih

Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih

Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih

TSH581/2

Diğer Seçenekleri Gör Tesbih


84.99TL
57.99TL


Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbih

Yeni sezonnbsp;Kahverengi Doğal Taş Kuş İmameli Tesbihİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Deri Kordonlu Spor Kasa Erkek Kol Saati

Bronz renk tasarımlı yeni sezon siyah Deri Kordonlu Spor Kasa Erkek Kol Saati

Eski Türkçe Göktürkçe Yazı Figürlü Mavi Renk Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Kombinlerinizde Eski Türkçe Göktürkçe Yazı Figürlü Mavi Renk Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modeli harika duracak.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır.nbsp;.*nbsp;Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.*nbsp;Nazar konusunda nbsp;etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur*nbsp;Sakinleştirici, rahatlatıcı nbsp;özelliği vardır. Şans ve cesaret nbsp;getirdiğine inanılır.*nbsp;Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar*nbsp;Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.*nbsp;Endişe nbsp;bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir *nbsp;Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.

Desenli Bayan Küpe

Bronz renk metal aksesuarlı yeni sezon turuncu renk Desenli Bayan Küpe

Desenli Bayan Küpe

21.99TL
14.99 TL
Clariss Gold Renk Metal Kordonlu Elif Vav Tasarımlı Bayan Saat Kolye ve Bileklik Kombini

Zirkon taş tasarımlı Clariss Gold Renk Metal Kordonlu Elif Vav Tasarımlı Bayan Saat Kolye ve Bileklik Kombini lie ışıl ışıl bir şıklığa hazır olun! Paket içeriği : Saat, kolye ve bileklik