Ürünler
Yeni sezon tasarım Kuvars ve Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih
Yeni sezon tasarım Kuvars ve Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih

Kuvars ve Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih

Kuvars ve Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih

TSH706/3

Diğer Seçenekleri Gör Tesbih


84.99TL
57.99TL


Kuvars ve Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih

Yeni sezon tasarım Kuvars ve Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbihİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Kiremit Renk Yıldızlı Çelik Kaplama Detaylı Erkek Bileklik

Kiremit Renk Yıldızlı Ccedil;elik Kaplama Detaylı Erkek Bileklik ile şıklığa imza atın. Trendleri yakından takip eden beyler bu bileklik ile her zaman şık eve dikkat ccedil;ekici gouml;ruuml;nuuml;me imza atıyorlar.. Sizde bu trend bileklik akımına ortak olun.

Bordo Renk Bayan Dokunmatik Ekran Eldiven

İnci ve tüy tasarımlı Bordo Renk Bayan Dokunmatik Ekran Eldiven

 Güneş Gözlüğü

Mavi renk cam trend kare çerçeveli ve gold renk metal aksesuarlı Güneş Gözlüğü 3. Seviye Güneş Işığı Süzme Kapasitesi (En Zayıf 0, En Güçlü 4 - AB Standartları) % 100 UV Korumalı Avrupa Birliği Güneş Gözlükleri Standartlarına Uygun Olarak Üretilmiştirnbsp; 0 Orijinal Kutusu, silme bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir

Güneş Gözlüğü

101.99TL
69.99 TL
Zirkon Taşlı Bayan Halka Küpe

Dore renk kaplama yeni sezon tasarımlı Zirkon Taşlı Bayan Halka Küpe