Ürünler
Gri renk yeni sezon tasarımlı Metal Kordonlu Erkek Saat KombiniPaket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.
Gri renk yeni sezon tasarımlı Metal Kordonlu Erkek Saat KombiniPaket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.

Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini

Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini

EK706/0

Diğer Seçenekleri Gör Erkek Kombinler


118.99TL
81.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini

Gri renk yeni sezon tasarımlı Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini Paket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Püsküllü Bayan Sallantı Küpe

Zirkon taşlı bordo renk Püsküllü Bayan Sallantı Küpe

Dantel Bayan Küpe

Zincir Tasarımlı Siyah Renk Dantel Bayan Sallantı Küpe

Dantel Bayan Küpe

24.99TL
16.99 TL
Vav Figürlü Gold Kasa Siyah Deri Kordonlu Bayan Saat ve Ponponlu Bileklik Kombini

Gold renk detaylar ile şıklık içerisinde olan Vav Figürlü Gold Kasa Siyah Deri Kordonlu Bayan Saat ve Ponponlu Bileklik Kombini ile sezon şıklığınızı tamamlayın.-Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor.

Osmanlı Arma Figürlü Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Çift sıralı siyah renk Osmanlı Arma Figürlü Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik