Ürünler
Gri renk yeni sezon tasarımlı Metal Kordonlu Erkek Saat KombiniPaket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.
Gri renk yeni sezon tasarımlı Metal Kordonlu Erkek Saat KombiniPaket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.

Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini

Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini

EK706/0

Diğer Seçenekleri Gör Erkek Kombinler


118.99TL
81.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini

Gri renk yeni sezon tasarımlı Metal Kordonlu Erkek Saat Kombini Paket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Kalp ve Kırlangıç Tasarımlı Gold Siyah Renk Metal Parlak Zirkon Taşlı Bayan Yüzük Kombini

Romantik şıklığa Kalp ve Kırlangıç Tasarımlı Gold Siyah Renk Metal Parlak Zirkon Taşlı Bayan Yüzük Kombini ile imzanızı atın.

Rose Renk Kaplama Zirkon Taşlı Yıldız Figür Aksesuarlı Çift Zincirli Hal Hal

Göz önünde olan tarzınızı Rose Renk Kaplama Zirkon Taşlı Yıldız Figür Aksesuarlı Çift Zincirli Hal Hal ile taçlandırın.

 Güneş Gözlüğü

Siyah renk trend çerçeveli gold renk aksesuarlı Güneş Gözlüğü 3. Seviye Güneş Işığı Süzme Kapasitesi (En Zayıf 0, En Güçlü 4 - AB Standartları) % 100 UV Korumalı Avrupa Birliği Güneş Gözlükleri Standartlarına Uygun Olarak Üretilmiştirnbsp; 0 Orijinal Kutusu, silme bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir

Güneş Gözlüğü

101.99TL
69.99 TL
Zirkon Taşlı Bayan Küpe

Bronz renk kaplama metal tasarım Zirkon Taşlı Bayan Küpe