Ürünler
Hematit tasarımlı yeni sezon Osmanlı Tuğra İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbihnbsp;
Hematit tasarımlı yeni sezon Osmanlı Tuğra İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbihnbsp;

Osmanlı Tuğra İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbih

Osmanlı Tuğra İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbih

TSH747/12

Diğer Seçenekleri Gör Tesbih


84.99TL
57.99TL


Osmanlı Tuğra İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbih

Hematit tasarımlı yeni sezon Osmanlı Tuğra İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbihnbsp;İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Erkek Bileklik

Kabartma kare desenli Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Erkek Bileklik ile spor bir şıklık elde ederek dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Detaylı Erkek Bileklik

Yeni sezon modele sahip olan Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Detaylı Erkek Bileklik ile her zaman şıklığınıza şıklık katacaksınız

Yeni Sezon Deri Bayan Cüzdan

Metalik gri renk metal aksesuarlı Yeni Sezon Deri Bayan Cüzdan

 Güneş Gözlüğü

Mat renk siyah çerçeveli gold renk aksesuarlı renkli cam trend Güneş Gözlüğü 3. Seviye Güneş Işığı Süzme Kapasitesi (En Zayıf 0, En Güçlü 4 - AB Standartları) % 100 UV Korumalı Avrupa Birliği Güneş Gözlükleri Standartlarına Uygun Olarak Üretilmiştirnbsp;0 Orijinal Kutusu, silme bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir

Güneş Gözlüğü

101.99TL
69.99 TL