Ürünler
Güncel modaya Silver Renk Hasır Metal Kordonlu Yeni Sezon Sevgili Saatleri ile ayak uydurun.
Güncel modaya Silver Renk Hasır Metal Kordonlu Yeni Sezon Sevgili Saatleri ile ayak uydurun.

Silver Renk Hasır Metal Kordonlu Yeni Sezon Sevgili Saatleri

Silver Renk Hasır Metal Kordonlu Yeni Sezon Sevgili Saatleri

SGK864/0

Diğer Seçenekleri Gör Sevgili Saatleri


136.99TL
93.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Silver Renk Hasır Metal Kordonlu Yeni Sezon Sevgili Saatleri

Güncel modaya Silver Renk Hasır Metal Kordonlu Yeni Sezon Sevgili Saatleri ile ayak uydurun.İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Uzun Zincirli Bayan Trend Kolye

Eskitme renk kanatlı anahtarlık ve pembe renk tüy aksesuarlı Uzun Zincirli Bayan Trend Kolye

Renkli Tasarım Örgü Detaylı Erkek Deri Bileklik

Diğer renklere kontrast olan beyaz örgü detay deri bileklik ile şıklığınızı tamamlayın. Renkli Tasarım Örgü Detaylı Erkek Deri Bileklik ile spor bir şıklık yakalayın.

Boncuklu Dore Metal Bayan Hal Hal

Yeni sezon kuşlu detay kırmızı renk Boncuklu Dore Metal Bayan Hal Hal

Eski Türkçe Göktürkçe Yazı Figürlü Mavi Renk Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Kombinlerinizde Eski Türkçe Göktürkçe Yazı Figürlü Mavi Renk Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modeli harika duracak.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır.nbsp;.*nbsp;Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.*nbsp;Nazar konusunda nbsp;etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur*nbsp;Sakinleştirici, rahatlatıcı nbsp;özelliği vardır. Şans ve cesaret nbsp;getirdiğine inanılır.*nbsp;Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar*nbsp;Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.*nbsp;Endişe nbsp;bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir *nbsp;Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.