Ürünler
Dore ve yeşil renk tasarımlı Tahta Aksesuarlı Metal Bayan Sallantı Küpe
Dore ve yeşil renk tasarımlı Tahta Aksesuarlı Metal Bayan Sallantı Küpe

Tahta Aksesuarlı Metal Bayan Sallantı Küpe

Tahta Aksesuarlı Metal Bayan Sallantı Küpe

BKP3069/7

Diğer Seçenekleri Gör Küpe


21.99TL
14.99TL


Tahta Aksesuarlı Metal Bayan Sallantı Küpe

Dore ve yeşil renk tasarımlı Tahta Aksesuarlı Metal Bayan Sallantı Küpeİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Trend Wozaj 12li Saç Tebeşiri

Modayı yakından takip eden bayanlar iccedil;in kaccedil;ırılmaz fırsar olucak..nbsp; Wozaj Saccedil; Tebeşiri Rengini beğenmediğinde yıkayıp farklı renkleri tekrar uygulayabilirsiniz. Kalıcı değil, istediğiniz zaman saccedil;ınızın eski rengine douml;nebilirsiniz. Tek kullanımlık değildir. 12 farklı renk seccedil;eneği mevcuttur. Tebeşir bitene kadar dilediğinizce kullanabilirsiniz. Kullanımı ccedil;ok kolaydır. Saccedil;ına herhangi bir zarar vermez. Saccedil; Tebeşiri Nasıl Kullanılır? Saccedil;ınızı bir parccedil;a ayırarak elinize alın. Hafifccedil;e su ile ıslatın. Daha sonra istediğiniz renklerdeki saccedil; tebeşiri ile saccedil;larınızı uccedil;tan yukarı doğru boyayın. Bir tarak yardımı ile saccedil;larınızı tarayın ve bir maşa veya saccedil; duuml;zleştirici ile saccedil;larınızı sabitleyin. Sprey kullanarak saccedil; tebeşirinin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Etkili sonuccedil; alabilmek iccedil;in iyice boyadığınızdan emin olun. Saccedil;larınızın dibine kadar değil, 5-15 cm. kadar boyamanız daha guuml;zel saccedil;lar ortaya ccedil;ıkaracaktır.

Mavi Renk İpli Deniz Kabuklu Bayan Bileklik

Yazlık kombinlerinizde Mavi Renk İpli Deniz Kabuklu Bayan Bileklik modeline mutlaka yer açın.

Petrol Yeşili Renk Deri Kordonlu Rose Renk Metal Kasa Bayan Kol Saati

Havalı kombinlerinizi Petrol Yeşili Renk Deri Kordonlu Rose Renk Metal Kasa Bayan Kol Saati ile kolayca tamamlayın.

Deri Kordonlu Erkek Saat ve Kuvars Doğal Taş Tesbih Kombini

Yeni sezon tasarımlı lacivert renk Deri Kordonlu Erkek Saat ve Kuvars Doğal Taş Tesbih Kombini