Ürünler
Gümüş renk kaplama avangart şık tasarımlı Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe
Gümüş renk kaplama avangart şık tasarımlı Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

BKP3413/6

Diğer Seçenekleri Gör Küpe


21.99TL
14.99TL


Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

Gümüş renk kaplama avangart şık tasarımlı Taşlı Metal Bayan Abiye Küpeİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Siyah Renk Choker Bayan Kolye

Metal ve kumaş aksesuar detaylı Siyah Renk Choker Bayan Kolye ile yeni sezonun en tarz kadınları arasında yerinizi alacaksınız.

Yıldız ve Kelebek Tasarımlı Rose Renk Metal Parlak Zirkon Taşlı Bayan Yüzük Kombini

Işıl ışıl bir şıklığa Yıldız ve Kelebek Tasarımlı Rose Renk Metal Parlak Zirkon Taşlı Bayan Yüzük Kombini ile imzanızı atacaksınız.

Yeni Sezon Renkli Tasarım Bayan Kolye

Farklı ve şık modeli ile son derece guuml;nluuml;k kombinleriniz iccedil;in uygun bir seccedil;im olacak sarı renk zincir detaylınbsp;Yeni Sezon Renkli Tasarım Bayan Kolye ile kendinizi her zaman şık hissedeceksiniz.

Gül Tasarımlı Bayan Küpe

Yeni sezon sarı renk Gül Tasarımlı Bayan Küpe