Ürünler
Gümüş renk kaplama avangart şık tasarımlı Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe
Gümüş renk kaplama avangart şık tasarımlı Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

BKP3413/2

Diğer Seçenekleri Gör Küpe


21.99TL
14.99TL


Taşlı Metal Bayan Abiye Küpe

Gümüş renk kaplama avangart şık tasarımlı Taşlı Metal Bayan Abiye Küpeİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Göktürkçe Yazılı Metal Aksesuarlı Deri İpli Erkek Kolye

Yeni sezon tasarım eskitme renk kaplama Göktürkçe Yazılı Metal Aksesuarlı Deri İpli Erkek Kolye

 Siyah Renk İç Tasarımlı Bayan Saat ve Bileklik Kombini

Zarif şıklığınızınbsp; Siyah Renk İç Tasarımlı Bayan Saat ve Kelepçe Bileklik Kombini ile yansıtın.Paket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.

Barış Figürlü Açık Mavi Renk Füme Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Güncel modayı Barış Figürlü Açık Mavi Renk Füme Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik ile takip edin.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır.nbsp;.*nbsp;Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.*nbsp;Nazar konusunda nbsp;etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur*nbsp;Sakinleştirici, rahatlatıcı nbsp;özelliği vardır. Şans ve cesaret nbsp;getirdiğine inanılır.*nbsp;Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar*nbsp;Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.*nbsp;Endişe nbsp;bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir *nbsp;Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.

Kulaklı Püsküllü Tasarım Bayan Yeni Sezon Bere

Vizon ve gri renk Kulaklı Püsküllü Tasarım Bayan Yeni Sezon Bere