Ürünler
Ay yıldız kelepe ve zirkon parlak taşlı bileklikli beyaz deri kordonlu dore Vav Tasarımlı Bayan Saat KombiniPaket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.
Ay yıldız kelepe ve zirkon parlak taşlı bileklikli beyaz deri kordonlu dore Vav Tasarımlı Bayan Saat KombiniPaket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.

Vav Tasarımlı Bayan Saat Kombini

Vav Tasarımlı Bayan Saat Kombini

BK1392/0

Diğer Seçenekleri Gör Bayan Kombinler


68.99TL
46.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Vav Tasarımlı Bayan Saat Kombini

Ay yıldız kelepe ve zirkon parlak taşlı bileklikli beyaz deri kordonlu dore Vav Tasarımlı Bayan Saat Kombini Paket içeriği : Görselde kaç adet bileklik varsa saat ile hepsi gelir.İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Barış Figürlü Kırmızı Renk Füme Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Havalı beyler için Barış Figürlü Kırmızı Renk Füme Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modeli özel olarak tasarlandı.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır.nbsp;.*nbsp;Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.*nbsp;Nazar konusunda nbsp;etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur*nbsp;Sakinleştirici, rahatlatıcı nbsp;özelliği vardır. Şans ve cesaret nbsp;getirdiğine inanılır.*nbsp;Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar*nbsp;Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.*nbsp;Endişe nbsp;bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir *nbsp;Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.

Vav Figürlü Gold Kasa Siyah Deri Kordonlu Bayan Saat ve Ponponlu Bileklik Kombini

Gold renk detaylar ile şıklık içerisinde olan Vav Figürlü Gold Kasa Siyah Deri Kordonlu Bayan Saat ve Ponponlu Bileklik Kombini ile sezon şıklığınızı tamamlayın.-Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor.

Siyah Renk Choker Bayan Kolye

pembe renk aksesuarlı Siyah Renk Choker Bayan Kolye ile kombinlerinizi yeni sezona hazırlayın.

Zirkon Taşlı Metal Bayan Sallantı Küpe

Siyah renk kaplama şık tasarım Zirkon Taşlı Metal Bayan Sallantı Küpe