Ürünler
Gri renk kaplama metal tasarım Zirkon Parlak Taşlı semazen Bayan Kolye
Gri renk kaplama metal tasarım Zirkon Parlak Taşlı semazen Bayan Kolye

Zirkon Parlak Taşlı Semazen Bayan Kolye

Zirkon Parlak Taşlı Semazen Bayan Kolye

BKO2476/0

Diğer Seçenekleri Gör Kolye


21.99TL
14.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Zirkon Parlak Taşlı Semazen Bayan Kolye

Gri renk kaplama metal tasarım Zirkon Parlak Taşlı semazen Bayan Kolye



İptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Vav Figürlü Sarı Tasarımlı Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Güncel kombinler için Vav Figürlü Sarı Tasarımlı Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modelini tercih edin.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır.nbsp;.*nbsp;Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.*nbsp;Nazar konusunda nbsp;etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur*nbsp;Sakinleştirici, rahatlatıcı nbsp;özelliği vardır. Şans ve cesaret nbsp;getirdiğine inanılır.*nbsp;Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar*nbsp;Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.*nbsp;Endişe nbsp;bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir *nbsp;Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.

Silver Hasır Metal Kordonlu Rose Renk Metal Kasa Bayan  Kol Saati

Kadınların yeni gözdesi olacak Silver Hasır Metal Kordonlu Rose Renk Metal Kasa Bayan Kol Saatine sizde sahip olun.

Rose Renk Metal Aksesuarlı Beyaz Renk Taşlı Bayan Kolye

Mavi renk taşların detayları ile ışıl ışıl bir şıklığa sahip olan Rose Renk Metal Aksesuarlı Beyaz Renk Taşlı Bayan Kolye ile harika kombinlere imza atacaksınız.

Silver Renk Kaplama Çoklu Zincir Tasarımlı Yuvarlak Aksesuarlı Bayan Kolye

Güncel şıklığı Silver Renk Kaplama Çoklu Zincir Tasarımlı Yuvarlak Aksesuarlı Bayan Kolye ile yakalayacaksınız.