Ürünler
Gri renk kaplama metal tasarım Zirkon Parlak Taşlı vav Bayan Kolye
Gri renk kaplama metal tasarım Zirkon Parlak Taşlı vav Bayan Kolye

Zirkon Parlak Taşlı Vav Bayan Kolye

Zirkon Parlak Taşlı Vav Bayan Kolye

BKO2475/0

Diğer Seçenekleri Gör Kolye


21.99TL
14.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Zirkon Parlak Taşlı Vav Bayan Kolye

Gri renk kaplama metal tasarım Zirkon Parlak Taşlı vav Bayan Kolyeİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Sedef Taşlı Rose Metal Ay Yıldız Figürlü Bayan Bileklik

Zarif şıklığınızın tamamlayıcısı olacak Sedef Taşlı Rose Metal Ay Yıldız Figürlü Bayan Bileklik ile tarzınızı güncelleyin.

Tahta ve Püskül Tasarımlı Bayan Küpe

Hardal renk Tahta ve Püskül Tasarımlı Bayan Küpe

Tüylü Bayan Küpe

Siyah renk metal aksesuar detaylı Tüylü Bayan Küpe

Tüylü Bayan Küpe

21.99TL
14.99 TL
Hematit Doğal Taş Tasarımlı Erkek Bileklik

Modanın en çok tercih ettiği Hematit Doğal Taş Tasarımlı Erkek Bileklik modeline hemen sahip olun.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Hematit Doğal Taş Özelliklerinbsp;Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır.Dalağın düzgün çalışmasını sağlar.Saçların daha gür çıkmasını sağlar.Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir.Karar verme güçlüğü çeken kişilere iyi gelir.Mafsal romatizmalarına karşı faydalıdır. Hafızayı kuvvetlendirir.