Ürünler
Trend kahverengi deri kordonlu bronz metal kasa Zirkon Taşlı Hz. Ali Kılıç Tasarım Bayan Kol Saati
Trend kahverengi deri kordonlu bronz metal kasa Zirkon Taşlı Hz. Ali Kılıç Tasarım Bayan Kol Saati

Zirkon Taşlı Hz. Ali Kılıç Tasarım Bayan Kol Saati

Zirkon Taşlı Hz. Ali Kılıç Tasarım Bayan Kol Saati

BS941/0

Diğer Seçenekleri Gör Bayan Saat


50.99TL
34.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Zirkon Taşlı Hz. Ali Kılıç Tasarım Bayan Kol Saati

Trend kahverengi deri kordonlu bronz metal kasa Zirkon Taşlı Hz. Ali Kılıç Tasarım Bayan Kol Saatiİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Asansör İpli Miyuki Taşlı Mavi Gold Renk Kuş Figür Hal Hal

Tarzınızda yeni bir şıklık arıyorsanız Mavi Boncuklu Gold Renk Kuş Figür Hal Hal modelini kombinlerinize mutlaka ekleyin.

Silver Renk Metal Tasarım Çift Zincirli Zirkon Taşlı Hal Hal

Şıklığınıza her zaman yardımcı aksesuar olacak Silver Renk Metal Tasarım Çift Zincirli Zirkon Taşlı Hal Hal modeline sahip olun.

Sevimli At Figürlü Parlak Taşlı Anahtarlık

Sarı renk kaplama aksesuar detaylı Sevimli At Figürlü Parlak Taşlı Anahtarlık ile tarzınıza kolayca hareket katacaksınız.

Gri Renk Zincir ve Kristal Taşlı Bayan Küpe

Kombinlerinizi Gri Renk Zincir ve Kristal Taşlı Bayan Küpe modeli ile tamamlayarak tarzınızı en şık şekilde yansıtmaya devam edin.