Ürünler
Dore zincir Zirkon Taşlı Siyah Renk F Harfli Tasarımlı Bayan Kolye
Dore zincir Zirkon Taşlı Siyah Renk F Harfli Tasarımlı Bayan Kolye

Zirkon Taşlı Siyah Renk F Harfli Tasarımlı Bayan Kolye

Zirkon Taşlı Siyah Renk F Harfli Tasarımlı Bayan Kolye

BKO2514/0

Diğer Seçenekleri Gör Kolye


21.99TL
14.99TL

Tükendi
Kısa süre için bu ürün temin edilemiyor.


Zirkon Taşlı Siyah Renk F Harfli Tasarımlı Bayan Kolye

Dore zincir Zirkon Taşlı Siyah Renk F Harfli Tasarımlı Bayan Kolyeİptal - İade - Değişim

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye\'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Kapıda ödeme sistemi ücretsizdir ve sadece nakit olarak tahsilat yapılır.

Hafta içi saat 15:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir. Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.


İade

Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Size Özel Önerilerimiz

Zirkon Parlak Taşlı Bayan Sallantı Küpe

Yıldız figürlü yeni sezon tasarım dore renk zincirli Zirkon Parlak Taşlı Bayan Sallantı Küpe ile kombinlerinizi tamamlayın.

Rose Renk Kaplama Zirkon Taşlı Gezegen Figürlü Bayan Kolye

Farkınızı Rose Renk Kaplama Zirkon Taşlı Gezegen Figürlü Bayan Kolye ile kolayca yansıtacaksınız.

Bordo Renk Deri Kordonlu Rose Metal Kasa Vav Figürlü  Bayan Kol Saati

Şık kadınların tercihi olacak Bordo Renk Deri Kordonlu Rose Metal Kasa Vav Figürlü Bayan Kol Saatine sizde hemen sahip olun.

Kayı İmameli Kuvars Doğal Taş  Tesbih

Gri ve mavi renk metal Kayı İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbih Kuvars Doğal Taş Özelliklerinbsp; Yüzyıllardır tedavi ve sihir alanlarında kullanılan Kuvars Kristali, dünya kabuğunun yüzde on ikiden fazlasını oluşturmaktadır. Oksijen ve silikonun bileşiminden oluşan Kuvars, bugün tedavi edici nitelikleri en fazla olan taşların başındadır. Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerji toplar,aktive eder, biriktirir, geçirir ve kuvvetlendirir. Ayrıca düşünce formlarını aktive eden bir özelliği de vardır.nbsp;