Ürünler

Yeni Ürünler Takı ve Aksesuar Modelleri

Yılan Figürlü Dolama Yüzüklü Bileklik

Dore renk, zirkon parlak taşlı tasarımnbsp;Yılan Figürlü Dolama Yüzüklü Bileklik

 Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Boncuklu bileklik tasarımlı taşlı kasa gold renk Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Boncuklu bileklik tasarımlı bordo renk Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Hasır Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal taşlı bileklik tasarımlı silver renk Hasır Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal bileklik tasarımlı bronz renk spor kasanbsp; Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Taşlı metal bileklik tasarımlı siyah renk Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal bileklik tasarımlı silver renk Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Taşlı bileklik tasarımlı lacivert renk Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Taşlı bileklik tasarımlı bordo renk Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Boncuklu bileklik tasarımlı taşlı kasa gold renk Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Gold Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Taşlı bileklik tasarımlı Kün Fe Ye Kün Yazılı füme renk Gold Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Taşlı bileklik tasarımlı taşlı kasa siyah renk Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Boncuklu bileklik tasarımlı füme renk Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal bileklik tasarımlı silver renk Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Gold Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal taşlı bileklik tasarımlı silver renk Gold Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Hasır Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Taşlı metal bileklik tasarımlı bronz renk kaplama Hasır Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Gold Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal bileklik tasarımlı dore renk kaplama Gold Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Gülen yüz deri ve vav tasarımlı bileklikli kahverengi elif vav figürlü Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Metal bilekik tasarımlı rose renk kaplama Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini

Boncuklu bileklik tasarımlı dore renk kaplama Metal Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

 Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini

Boncuklu bileklik tasarımlı siyah renk Deri Kordonlu Bayan Saat Kombini -Saatin yanında kaç adet bileklik varsa saat ile birlikte hepsi geliyor (hepsi fiyata dahil.)

Otantik Gümüş Renk Kaplama Gül Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Bohem tarza sahip olanlar için Otantik Gümüş Renk Kaplama Gül Detaylı Bayan Yüzük Kombini özel olarak tasarlandı. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Renk Kaplama Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Yeni sezon elbiselerinizi Otantik Sarı Renk Kaplama Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile tamamalayın. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Şık kadınlar için yeni sezon Otantik Gümüş Renk Kaplama Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini harika bir tercih olacak. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Kaplama Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Yeni sezon aksesuarlar arasında Otantik Sarı Kaplama Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini her zaman dikkat çekecek. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Kuru kafa detaylı Otantik Gümüş Renk Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile günlük şıklığa imza atın. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Renk Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Kafes tasarımlı Otantik Sarı Renk Mavi Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile her zaman farklı bir tarza sahip olacaksınız. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Renk Mavi Renk Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Şık detaylar ile tarzınızı öne çıkarmak istiyorsanız Otantik Sarı Renk Mavi Renk Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini tam size göre. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Yeşil Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Şık kombinleriniz için Otantik Gümüş Renk Kaplama Yeşil Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini harika bir tercih olacak. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Turkuaz Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Sezonun en tarz kadını Otantik Gümüş Renk Kaplama Turkuaz Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile siz olacaksınız. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Renk Kaplama Bordo Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Farklı bir şıklık için Otantik Sarı Renk Kaplama Bordo Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombinine hemen sahip olun. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Mor Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Bohem tarza sahip kadınlar için Otantik Gümüş Renk Kaplama Mor Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini özel olarak tasarlandı. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Renk Kaplama Gül Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Romantik şıklığa Otantik Sarı Renk Kaplama Gül Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile adım atın. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Siyah Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Günlük tarzınızı Otantik Gümüş Renk Kaplama Siyah Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile detaylandırın. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Bordo Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Şıklık için Otantik Gümüş Renk Kaplama Bordo Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini sizi yeni sezona harika bir şekilde taşıyacak. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Kaplama Bordo Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Şık kadınlar için Otantik Sarı Kaplama Bordo Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini vazgeçilmez olacak. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Mavi Taşlı Bayan Yüzük Kombini

Bohem stilden hoşlanan kadınlar için Otantik Gümüş Renk Mavi Taşlı Bayan Yüzük Kombini harika bir tercih olacak. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Mavi Taşlı Bayan Yüzük Kombini

Tasarımı ile dikkat çeken Otantik Gümüş Renk Kaplama Mavi Taşlı Bayan Yüzük Kombini sizin için vazgeçilmez olacak. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Sarı Renk Kaplama Mor Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini

Güncel şıklığı Otantik Sarı Renk Kaplama Mor Taş Detaylı Bayan Yüzük Kombini ile tarzınıza yansıtın. Not : Standart Ölçüdedir.

Otantik Gümüş Renk Kaplama Mavi Taşlı Ağaç Figürlü Bayan Yüzük Kombini

Tarzınızı Otantik Gümüş Renk Kaplama Mavi Taşlı Ağaç Figürlü Bayan Yüzük Kombini ile harika bir şekilde güncelleyin. Not : Standart Ölçüdedir.

Trend Takılar Burada Trend Kadın Takı ve Aksesuarları

Geçmişten günümüze,değerini kaybetmeden varlığını sürdüren takı ve aksesuar, insanların vazgeçilmezidir. İnsanda zerafet ve inceliğin tamamlayıcısı olan takı ve aksesuar, toplumsal bir beğeni ve kültür haline de gelmiştir. Her millet kendi yaşam tarzı ve inanışına göre değişik modellerde takı ve aksesuar üretegelmiştir. İnsanlar üzerindeki takı ve aksesuar, çevresine o insanın mizacı, yaşam tarzı ve inanışı hakkında mesajlar iletir. İhtişamlı Osmanlı Devleti zamanında kullanılan takı ve aksesuarlar, Avrupa’yı hayran bırakmıştır. Hatta Avrupalılar Osmanlı toplumu tarafından kullanılan takı ve aksesuarları kendi üzerlerinde deneyerek fotoğraf çektirir tablo yaptırırlarmış. Osmanlı kıyafetlerini ve bu kıyafetlere uygun yapılmış takı ve aksesuarları düşünün,tüm bunlar o toplumun zengin kültürel yaşamını ve insanların zerafetini yansıtmaktadır. İşte böyle bir toplumun geleneği günümüze miras olarak aktarılmıştır. Yaşadığımız zaman dilimine ve çağın gereklerine uygun şekilde yeniden tasarlanan takı ve aksesuar modelleri, oldukça büyük önem kazanmıştır. Yazımızın devamında birbirinden şık yep yeni takı ve aksesuar modellerini bulacaksınız. Yeni tasarlanmış harika takı modellerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz, devam edin.

TAKI VE AKSESUAR MODELLERİ

Yeni takı ve aksesuar modellerinden bazılarını sizinle paylaşmayı uygun gördük. Daha fazla takı ve aksesuar modeli için trendytaki.com vitrinlerini ziyaret etmelisiniz

Tarihe düşkün ve tarihi figürlere meraklı iseniz, harika bir takı modeli önerimiz var. “Kahverengi Bozkurt ve Göktürkçe Türk Yazı Figürlü Kemerli Yüzde Yüz deri Erkek Bilekliği” Gerçekten de çok şık ve anlamlı bir bileklik. Erkeğe farklı bir değer katmaktadır. Geçmişini hatırlatmak isteyenler ve geçmişle olan bağlarını göstermek isteyenler için mükemmel bir takı figürüdür.

Bayanlar için yeni saat modellerinden birkaç örneği maddeler halinde sıralıyoruz:

Elif Vav tasarımlı siyah rek, deri kordonlu bayan saati

Osmanlı tuğra tasarımlı siyah renk, deri kordonlu bayan saati

Bayanlar için yeni ürün deri bileklik modelleribazı öernekler :

Taşlı Ay Yıldız aksesuarlı siyah renk deri bayan bilekliği

Clariss marka metal kordonlu bayan saat zirkon taşlı bileklik kombini

Bunlardan başka, bayan yüzük, bayan saat, erkek deri cüzdan, bayan taşlı bileklik, erkek saat ve daha birçok takı ve aksesuar modellerini trendytaki.com vitrinlerinde ziyaret edebilir 7/24 sipariş verebilirsiniz.