Yeni Ürünler | Takı ve Aksesuar Modelleri

Her gün yeni ürünleri beğeninize sunuyoruz.

Geçmişten günümüze,değerini kaybetmeden varlığını sürdüren takı ve aksesuar, insanların vazgeçilmezidir. İnsanda zerafet ve inceliğin tamamlayıcısı olan takı ve aksesuar, toplumsal bir beğeni ve kültür haline de gelmiştir. Her millet kendi yaşam tarzı ve inanışına göre değişik modellerde takı ve aksesuar üretegelmiştir. İnsanlar üzerindeki takı ve aksesuar, çevresine o insanın mizacı, yaşam tarzı ve inanışı hakkında mesajlar iletir. İhtişamlı Osmanlı Devleti zamanında kullanılan takı ve aksesuarlar, Avrupa’yı hayran bırakmıştır. Hatta Avrupalılar Osmanlı toplumu tarafından kullanılan takı ve aksesuarları kendi üzerlerinde deneyerek fotoğraf çektirir tablo yaptırırlarmış. Osmanlı kıyafetlerini ve bu kıyafetlere uygun yapılmış takı ve aksesuarları düşünün,tüm bunlar o toplumun zengin kültürel yaşamını ve insanların zerafetini yansıtmaktadır. İşte böyle bir toplumun geleneği günümüze miras olarak aktarılmıştır. Yaşadığımız zaman dilimine ve çağın gereklerine uygun şekilde yeniden tasarlanan takı ve aksesuar modelleri, oldukça büyük önem kazanmıştır. Yazımızın devamında birbirinden şık yep yeni takı ve aksesuar modellerini bulacaksınız. Yeni tasarlanmış harika takı modellerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz, devam edin.

TAKI VE AKSESUAR MODELLERİ

Yeni takı ve aksesuar modellerinden bazılarını sizinle paylaşmayı uygun gördük. Daha fazla takı ve aksesuar modeli için trendytaki.com vitrinlerini ziyaret etmelisiniz

Tarihe düşkün ve tarihi figürlere meraklı iseniz, harika bir takı modeli önerimiz var. “Kahverengi Bozkurt ve Göktürkçe Türk Yazı Figürlü Kemerli Yüzde Yüz deri Erkek Bilekliği” Gerçekten de çok şık ve anlamlı bir bileklik. Erkeğe farklı bir değer katmaktadır. Geçmişini hatırlatmak isteyenler ve geçmişle olan bağlarını göstermek isteyenler için mükemmel bir takı figürüdür.

Bayanlar için yeni saat modellerinden birkaç örneği maddeler halinde sıralıyoruz:

Elif Vav tasarımlı siyah rek, deri kordonlu bayan saati

Osmanlı tuğra tasarımlı siyah renk, deri kordonlu bayan saati

Bayanlar için yeni ürün deri bileklik modelleribazı öernekler :

Taşlı Ay Yıldız aksesuarlı siyah renk deri bayan bilekliği

Clariss marka metal kordonlu bayan saat zirkon taşlı bileklik kombini

Bunlardan başka, bayan yüzük, bayan saat, erkek deri cüzdan, bayan taşlı bileklik, erkek saat ve daha birçok takı ve aksesuar modellerini trendytaki.com vitrinlerinde ziyaret edebilir 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Yukarı